SilkRoad Online Üyelik

Konusu 'Silkroad' bölümündedir ve Lonely tarafından 25 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. Lonely

Lonely sayar sonsuzdan geri . .

SilkRoad Online Üyelik

SilkRoad Online oyununu oynayabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

1. http://goo.gl/8ZCm adresine giderek burada sağ üst köşede bulunan Sign Up butonunu tıklamalısınız.

2. Karşınıza gelecek adımlardaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız. İstenilen bilgiler basit bilgiler olduğundan ayrıca açıklama gereği görülmemiştir. (Burada karşınıza gelecek en önemli bilgi "Security Question" (Gizli-Güvenlik Sorusu) kısmıdır. Burada vereceğiniz gizli soru cevabını daha sonra değiştirme şansınız bulunmamaktadır ve dolayısıyla bu gizli soru cevabını unuttuğunuz takdirde şifrenizi değiştiremeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Yazdığınız gizli soru cevabını hiçbir şekilde başka kişilerle paylaşmamanız da gerekmektedir.)

3. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra e-postanızdan aktivasyon işlemini tamamlamanız gerekiyor.

4. Son olarak da Silkroad Online sitesi veya bizim sitemizdeki Download Bölümünden Silkroad Online Client yazılımını indirip, kurduktan sonra oynamanız gerekiyor :)

Not: Oyun oynarken en az sorunu yaşamak için bilgisayarınızın ekran kartı başta olmak üzere diğer sürücülerinin güncel yazılım sürümlerini yüklemenizi tavsiye ederiz. Eğer bu işlemlerin nasıl yapılacağını tam olarak bilmiyorsanız forumumuzdan yardım isteyebilirsiniz.

Not2: Client yazılımını indirmeden önce eğer mevcut değilse bilgisayarınıza bir download yardımcı programı kurmanızı ve dosyayı o şekilde indirmenizi öneririm. Eğer indirdikten sonra kuruluma başladığınızda "Message String Error" hatası veriyorsa bu dosyanın eksik olarak indirildiğini gösterir. İndirdiğiniz dosyanın ortalama olarak 502 Mb boyutunda olması gereklidir.

İyi oyunlar.
    Son düzenleme moderatör tarafından: 14 Eylül 2011
  2. moonwalker

moonwalker Yeni Üye

Paylaşım için sağol.!
  3. AtlıBey

AtlıBey Harbi Aktif Üye

çok sağol işime yarayacak 1 numarasın
  4. ninja25

ninja25 Yeniden Geldim:)

sağool yeni öğrendim
  5. fhf

fhf Yeni Üye

benim şu hatayı veriyor:
    Başlık olarak:Silkroad onlone (onlone yazıyor)
    Altta ise: You Have to install The full version.
    Will you connect to the hompage the download full version?
    Şıklar: Evet Hayır
    Evet desem siteden indirmemi istiyor. Hayır Desem oyunu Kapatıyor
    Ne Yapıyım?
  6. maerder222

maerder222 Yeni Üye

7. 9NuRcaN4

9NuRcaN4 Yeni Üye

8. aabbcc38

aabbcc38 Yeni Üye

yaw üstte e bi yaı yokki kardaş yaww
  9. siper

siper Yeni Üye

yaf slikroada kayıt olamıyorum nasıl olcak sınng up die bişe yok sag üst köşede
  10. bitefightberkay

bitefightberkay Yeni Üye

yha ben üye oldum oyunu da kurdum fakat şifrem hatalıymış ama ben üye olurken doğru girdim bu nasıl oluyo:mad: LÜTFEN MSN İME YOLLAYIN CEVABI YA DA SİTE YE YAZIN SEVGİLER SAYGILAR METİN2 USTASI BERKAY:D:brv::mad:

11. okta07

okta07 Yeni Üye

ya silkroada nereden kayıt olunuyo bi oynayamadım acil cevap yazın
    :mad:
  12. kinqmaster

kinqmaster Yeni Üye

ya arkadaslar ben üye olamadım biri bana yardım etsin :((( msn sini yazsın biri
  13. kinqmaster

kinqmaster Yeni Üye

kaRdeş üstte bi yazı yokki beaa
  14. kinqmaster

kinqmaster Yeni Üye

biri beni üye yapsın yapamadım

ya bende şifreyi doğru yazdım ama yanlıs diyor biri beni silkroada üye etsin lütfen yapcak olan msn sini yazsın:mad:
  15. awsdasdada

awsdasdada Yeni Üye

Saol Silkroad proffesörüyüm süper Emeğine saygı!!!:brv:
  16. wizart05

wizart05 Yeni Üye

la sing up die bişiokki la
  17. onurkaya114

onurkaya114 Yeni Üye

herkesin ramazanı şeri-fini kutlarımmmm
    acaba bişey soracam e-mail bilmiyorun şifreyide bilmiyorun carın sadece gizli yanıtını ve ust yazısını biliom nasıl bulurum carımı bilem varsa soylesinnnnn
  18. masgot25

masgot25 Yeni Üye

çok süpermiş çok saol...
  19. zehrazz

zehrazz Yeni Üye

YA NERDEN YAPILIOO BN ANLAMADIM VALLA
  20. klon12

klon12 Yeni Üye

ya xp ye yüklenmiomu? bide 1002mb dosya var onu indiriom olurmu

Sayfayı Paylaş