Rabbim, ey beni yaratanım!

SaMeT46 Harbi Aktif Üye
Rabbim, ey beni yaratanım. Yanıyor içim, titriyor ellerim, ne zormuş kaybetmek. Benim bükük boynumu ancak Senin elin kaldırır, benim gözyaşımı bir tek Senin elin siler bugün. Kimse, kimse yetmez efkarımı dindirmeye, teselli işitmek istemiyorum, yangınlarıma Senin suların yetişir, yanıklarıma bir Senin ilacın çare olur… Haydi ey Yar, beni akla, beni ben mahvettim, beni bana bırakma. Hiçbir ümidin kalmadığı yerdeyim şimdi, Sen bir kapı açana kadar çaresiz bekleyeceğim. Zaten benim tuttuğum yol, yol değildi, isteğim nefsaniydi, Sen bu kapanan kapıyla benim çaresiz ve nefsani sayfamı da kapatıver de beni sırf Sen’in için yaşayan bir kul eyle ya Rabbi. Benden bana dair ne varsa söküver, kalbime nurdan tahtını kuruver. Rabbim, Rabbim dua edemiyorum ben bana, Efendimiz sav Senden neleri istediyse bana da lutfet, nelerden Sana sığındıysa beni de hepsinden emin eyle. Ve benim için dua eden temiz yürekler lutfet Allahım. Masum gönüllerin Sana ulaşan dualarına iliştir ismimi, hatırlasınlar önemsizini Rabbim ve Sen lutfedip kabul eyleyesin onları. Beni affedesin. Sevesin…
Sevindiresin… Amin...​

Son düzenleme moderatör tarafından: