mp3 kesme programı (RESİMLİ ANLATIM)

Konusu 'Telefon Programları' bölümündedir ve AKGÜN tarafından 21 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1. AKGÜN

AKGÜN Üye

mp3DirectCut, gelişmiş bir mp3 kesme ve ses kaydetme programıdır. MP3 dosyanızdan direkt olarak kesme, kopyalama, yapıştırma veya sesi değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz. mp3DirectCut dosya orjinalliğini korumakta olup, herhangi bir yeniden sıkıştırma(encode) işlemi yapmamaktadır. İçerdiği ses kaydediciyle sesinizi de kaydebilmektedir. Bu küçük boyutlu fakat çok maharetli program ücretsizdir.

arkadaşlar mp3 ü kesmek için ilk önce sol yukarı köşeden fileyi seçiyoruz daha sonra open i.sonra kesmek isteğimiz parçayı buluyoruz.bulduktan sonra parçayı tıklayıp aç diyoruz.şarkıyı programa ekledikten sonra alt kısım set begin var kesmek istediğimiz kısımın başına geliyoruz yukarda hareket çizgisi var ordan getirebiliriz.getirdikten sonra set begin sonrada kesmek istediğimiz son yere kadar getiriyoruz hareket çizgisini set end e tıklıyoruz bu işlemleri yaptıktan sonra kestiğimiz yer mavi renkle belli olacaktır.sonra yukardan file ye tıklıyoruz save selection u seçiyoruz yani, farklı kaydet yoksa save derseniz şarkının orjinalini bozarsınız save selection dedikten sonra kayıt edeceğiniz yeri seçin bu kadar......Hadi kolay gele....

indir
    Son düzenleme moderatör tarafından: 5 Nisan 2012
  2. sheros

sheros Yeni Üye

bir bakalım arkadaşım, işime yarayabilir tşk....
  3. sheros

sheros Yeni Üye

yenilersen iyi olur
  4. a_alemdar

a_alemdar Yeni Üye

Saol Birader Emeklerine Saglik Saolasin
  5. de_la_cruz

de_la_cruz Yeni Üye

Çok GüzeL Bi Program Emeğine SağLık
  6. salako_54

salako_54 Yeni Üye

Biliorum bunu kaynetmiştim çok güzel