Kızlara Söylenecek Güzel Sözler

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Kızlara Söylenecek Güzel Sözler

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin...

Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü.Ne oldu dedim?Bir melek asla başka bir meleği izleyemez dedi

Bir Gün Cehennemde Karsılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun için , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı...

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

AŞK:GÜLÜ DİKENİYLE AVUÇLAMAYA BENZER. ELLERİN KAN İÇİNDE KALIR AMA DİKENLERİN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN...

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. hepsi göklerdeydi parlıyordu. ama ben seni güneşi seçtim. bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim...

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Önce düştüğümde kalkmayı,sonra aleve dokunduğumda acıyı,sevmeyi öğrendim,sevilmeyi. her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim .!

AY IŞIĞININ AYDINLATTIĞI BİR KUMSALA KÜÇÜK BİR DAL PARÇASIYLA SENİ SEVİYORUM YAZMAK İSTERDİM AMA SEN HIRÇIN BİR DALGA OLUP SİLERSİN DİYE YAZMAKTAN KORKTUM

ALIP KIRSALAR KALEMİMİ KANIMLA YAZARIM SENİ SEVDİĞİMİ

KÜL OLMUŞ ATEŞ YANAR MI? BUZ TUTMUŞ SU AKAR MI? BU GÖZLER SENİ SEVDİ BAŞKASINA BAKAR MI

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin
sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin!!

SANA BİR ŞEY SÖYLEYECEM AMA SAKIN ÜZÜLME; DÜN DR,gittim böbreğimde kum,kalbimde seni buldular!!!!!

GÖZLERİN DALARSA BİL Kİ DÜŞÜNDÜM SENİ, KULAĞIN ÇINLARSA BİL Kİ ANDIM SENİ, GECE UYANIRSAN BİL Kİ RESMİNİ ÖPTÜM, GÖZLERİNDEN YAS DAMLARSA BİL Kİ SENSİZ ÖLDÜM..

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı...

GÜNEŞİ SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN
GÜNEŞ AÇINCA GÖLGEYE KAÇIYORSUN
YAĞMURU SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN
YAĞMUR YAĞINCA ŞEMSİYENİ AÇIYORSUN
RÜZGAR SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN
RÜZGAR ESİNCE PENCERNİ KAPIYORSUN
KORKUYORUM .............
ÇÜNKÜ BENİDE SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN

SANA NE DEMELİYİM BİLİMYORUM
SANA GÜNEŞİMDESEM GÜNEŞ BATIYOR
SANA HAYATIM DESEM HAYAT KISA
SANA GÜLÜMDESEM GÜL SOLUYOR