çok güzel sözler

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
çok güzel sözler - aşk adına çok güzel sözler

*Sana içimden en güzel dilekler, gönül bahçemden yollarına çiçekler yüreğimden sonsuz sevgiler ve yanağına kocaman öpucükler gönderiyorum çünkü seni özlüyorum.
*Sen yürü ben izin olurum, sen sor ben cevabın olurum, sen her zaman kalbinin olduğu yerde ol ki, belki birgün kalbinin sahibi olurum.
*Gördüm diyebilseydim eğer gördüklerime kimseler inanmazdı,hayal derlerdi,bilselerdi sende neler gördüklerimi bir ömür boyu hayal görmek isterlerdi.
*Ömür denilen yıllara Hicranı diziyorum İçimdeki acıyı Herkesten gizliyorum İnsanım ben,Ümitle yaşıyorum Senden merhamet değil Sevgi Bekliyorum...
*Sevgi feda edebileceklerle ölçülüyorsa eğer , aç gözlerini ve etrafına bak. Gördüğün herşeyi feda edebilirim sana, ama sakın aynaya bakma o gördüğünü asla!!
*Uzaklarda çok uzaklarda engin dağların ardında bağırmak haykırmak istiyorum çok değil üç kelime seni çok seviyorum.
*Dost vurulunca değil unutulunca ölür.Biz sevdiğimizi kançiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız
*Kahramanlık ne tek başına bir yükseliştir. nede yıldızlar gibi parlayıp sönmek. kahramanlık; ileri atılmak ve bir daha dönmemektir.
*Uyanınca insanı uyandığına bin pişman eden geriye dönmek isteyipte dönmeyince çaresizlikten delirten hayatta sadece bir kez görülecek harika bir rüyasın sen
*Hayallerini beklentilerinle kurma,umutlarınıda yitirirsin!!! Yıldızlara her baktığımda onlara seni sevdiğimi söylüyorum ama sana asla çünkü aramızda ay , yıldızlar ve benim kahrolası gururum var. Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım
*Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değisme! Bir Dilek : Beni unutma. Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum
*Başaklar doldukça eğilir.papatya hüzünlendikçe boynu bükülür.Güneş yükseldikçe ruhu yücelir. Sen ki, bir başak kadar olgun;papatya gibi mağrur;güneş kadar sıcak ve aydınlıksın."
*Bizim yörelerde kaderimiz doğuştan yazılır, şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevdamız yüreğimiz kadar mert olur, seni unuttum kelimesi sadece mezar taşına yazılır...
*Gözlerin nehir,kaslarin köprü olsa,tam ortasindan gecerken ipler kopsa ve ben yanaklarindan süzülup düssem dudaklarina,beni Öper misin? Yoksa gözyasi gibi siler misin.?
*Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaşların yanağında nem değil dadaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun
*Bilki Senden Nefret Ediyorum, Anlaki Seni Hiç Sevmiyorum Görki Senden Bucak Bucak Kaçıyorum Fakat Şu Bir Gerçekki SENİ UNUTAMIYORUM.
*Daha O Gün Anlamalıydım Bu ilişkinin Yazgısını Takvim Tutmazlığını Aramızda Bir Düşman Gibi Duran Zaman'ı Daha O Gün Anlamalıydım Benim Sana Erken Senin Bana Geç Kaldığını Gittin. Koça Bir Yaz Girdi Aramıza.
*Gidersen; Sürgün Olurum Hüznün Gölgelerine Puslanır Düşlerim. Gidersen; Yaşanmamışlıklar Kalır Elimde, Geri Dönmelerine Kitlenirim. Gidersen; Güneş Çeker Elini Gündüzlerimden Boynu Bükükür, Yarım Kalır Gülümsemelerim
*Ölümü gözlerimde Azraili tenimde hissetsem Sen varsan yüregimde Ve sevgini tasiyorsam kalbimde Umurumda olmaz hiç birsey Her an nefes gibi muhtaç olsam Ve sen olmasan yanimda Gözlerimi yumup açincaya kadar Baskasi ömrüme ömür tenime sifa Yarama deva olacağini bilsem bile Asla senden baskasina uzanmayacak Elim...!!!
*Ben ölümü sevdim sensiz mekanlarda Ben aglamayi sevdim Yanimda olman gerekip olmadiginda Ben hüznü sevdim zamansiz gidislerin içinde Ben seni sevdim hayatima anlam kazandirdin diye.!
*Geleceksen! Günes bozmadan rengini gel Gideceksen gece olmadan git Beni yalnizligina koymadan Geceleri beni bekletmeden sabahlara kadar Unutma!!! Sen bana yürüdüğün sürece Ben sana yürürüm yoksa yürüyemem Sen olmadan hayata meydan okuyamam Geceye SIR erdiremem Seni sensiz yasayamam. Seveceksen beni böyle sev Sevmek kolay degildir Cünkü sevmek yürek ister!!!
*Sahte Sevgililer Seni terk Ettiginde Benim Yoklugumu Anlayacaksin Beni Baskalariyla Her Gordugunde Kaybettiklerine Aglayacaksin
*Eger sözler sana anlamsiz, kelimeler sana tanimsiz, misralar sana ifadesiz geliyorsa! O zaman dön ve bak gecirdigin hayata.... Mutlaka eksik olan bir yanin vardir... Gercekten sevecek olursan eger bir gün, o zaman düsün bu sözleri aklina gelecek birsey olursa! O hep mutsuz diye an beni!!!
*Askin devirdigi yelken gazabin merkezidir... Cünkü kaybolan yürek yerine gelmedigi gibi yapilan duygu sömürüsünden kirilan kalbin tedavisi hic bir yerde yapilmamaktadir...
*Ne zamanki karanligin üzerinde bir gölge görsem! Herseyde sen varmissin gibi birakiyorum kendimi karanligin kollarina...
*Ben hayati yasamak, yasamayi umut, umudur gelecek, gelecegi sevgi, sevgiyi paylasim bilirdim... Ama oysa hayat yalan, yasamak bir hic ugruna, umutsa hayal, sevgi ise menfaat pazariymis cagimizda...
*Seni icimde bir umut vuslata dair aksamlari göz yaslarimla imzalamadigim sürece unutamam!!!
*Dünyanin bes kurusluk oldugunu iddia ediyorsan ve benide dünyalar kadar sevdigini söylüyorsan yaziklar olsun beni hic sevmemissindir...
*Bazi asaletler vardır: Kurallari kendi prensipleri ile isleyen, Bazi hoyratlar vardir: Rüzgariyla kumsallari hapseden, Bazi yürekler vardir: Ask namina ah ceken özlemleri ile görünen, Bazi asklar vardir; senin yüregin kadar sade, ben limanindayim yüreginin sen nerelerdesin...?
*Ah be ASKIM anlıyorum seni ve dinliyorum su anda yüreginin sesini Gözlemliyorum yüreginin sadeligini ve sevginin büyüklügünü Ozlemlerini yasiyorum yüregimde dalga dalga Ben seni sensiz yasiyorum senin beni yasadigin gibi Ve Uzatiyorum elimi elimden tutarmisin ASKIM? Tutup ellerimi sana uzanan yüregimin sicakligini sararmisin kollarina ve Usulca sokulurmusun yanima?¿?
*Ela gözlerinle vurdum geceye yüregimi dün Ve aldim tüm umutusuzluklarimi indirdim diz boyuna kaldirdim basimi düserek hayallerine düsündüm seni Aklimdan cikaramadim Uyudum seninle ayni safaklara uyandim ayni günese actigimda gözlerimi Gözlerim sen nefesim sen bedenim sen yalnizligim sen Bebegim... Seni gök yüzündeki parlayan her sade yildiz kadar özledim
*Kanayan yara olsan içimde Böylece uzak olmazdin zalim!!! Sevdamiz dağları bucasa Böylece yalniz olunmazdi!!! Vakitler sensizligin ötesi simdi.... Senden nefret ettigimi düsünüyorsun kendince... Ben asla senden nefret edecek kadar seni sevmedim!!! Gidersen bir kalemde silerim seni!!!
*Kal Diyemem bagisla gülüm bir hata yüzünden biraktinya helal olsun!!! Oysa ben kaç bahara yelken, kaç zulme isyan biraktim!!! Gidisini göz yaslarimla izleyip, seni öylece ugurlayacagim.... Yüregimi savurdum yollarina!!! Cektim isyanimin son bayragini! Simdi benli sen mutlumu acaba? Birde senszi beni sor bakalim! Ne kadar tuhaf, ne kadar anlamsiz... Bir ben kaldim suskunlugunda gecenin.... Gülüm sende beni sirtimdan vurdunya...!
*Birine delice ASIK oldugunu ve yüreginin önüne geçemeyecegini bile bile Ve karsindaki insaninda bir baska kisi ile iki kalbin arasina SIKISMIS hali ile karsinda olmanin Ne kadar aci verecegini bilemezsin Su an bunu ancak düşünürsün Ama bedenin titremez Gözlerin islanmaz! Nefesin bir dügüm gibi bogazinda takilmaz Bunu ben bilirim Bebegim cünkü ben yasiyorum bu anlamsiz bilinmezligi...!!!
*Bir telefon bekliyorum, SEVGILIM diye baslayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen...
*Aglayisim terk edip gidisine degil. Ben! Sensizken, senden diye sensizligini de sevmistim. Sen, seninle, senide sensizliginide alip gittin
*I love your eyes cünku onlar very nice, birkerecik look at me ondan sonra don´t forget me, kalbim tic tac for you because i love you!
*Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen. Oda sana sevgisini sana söylemeyecek kadar gururludur.
*Hayallere dalip gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirsey isteyemem ben çünkü birtek istedigim sensin.
*Sen bir günessin, biliyorum, etrafinda bir sürü gezegen var; ben de dünyayim, bil ki yalniz bende hayat var...
*Ben seni asil insanların basit sevgisiyle değil basit insanların asil sevgisiyle seviyorum...
*Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, gözlerinin daldigi yerdeyim...
*BİRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA
AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA
EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA
*BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZA ŞEBEKE HATASI SEBEBİYLE BİRSÜRE ULAŞILAMADI.
ŞİMDİ İSE FULL ÇEKEN HATTIMLA SENİNLEYİM
*SESİNİ DUYSAMDA HERAN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ DEĞİL
ÖZLEDİĞİMİ BİL HERAN HİÇBİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEĞİL
*YATAĞINI GÜL YAPRAKLARIYLA RÜYALARINI PAPATYALARLA SÜSLEDİM
ÜZERİNİ SEVGİMLE ÖRTTÜM TÜM KABUSLARINIDA BEN ALDIM Kİ SEN RAHAT UYU BİRTANEM!
*SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN.
ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR
*NE SENİ UNUTMAK İÇİN BİR ÇABAM VAR İÇİMDE NEDE AŞKIMI KÖRÜKLEYEN BİR RÜZGAR
NE SENİ GÖRMEDEN DURABİLECEK KADAR GÜÇLÜYÜM NEDE GÖRMEYE DAYANACAK KALBİM VAR
*BİR GÜN HAYATIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNDEN VAZGEÇİP SESSİZ SEDASIZ ÖLÜME GİTMEK İSTERSEN
YANIMA GELKİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN SENSİZ OLMANIN ÖLÜM OLDUĞUNU GÖSTEREYİM
*NE ZAMAN AYRILIK SAATİ GELSE İÇİMDEKİ GÜLLERİN BOYNU BÜKÜK BİR ZAMAN KALIRIM ÖYLECE
NEDEN SONRA GİTTİĞİNİ ANLARIM İÇİMDE GÜLLER AĞLAR BEN AĞLARIM.
*HADİ GEL TUT ELLERİMİ! BENİMLE YAN! BENİMLE MEYDAN OKU HER ÇARESİZLİĞE BENİMLE UYU
BENİMLE UYAN. BİRLİKTE VARALIM ONUNCU AYLARA BEN BİR EYLÜL SEN BİR HAZİRAN
*NEZAMAN TUTSAM ELLERİNİ GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN MEVSİMLER GEÇER
NEZAMAN GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞSE SAMANYOLUNDAN BİR YILDIZ DÜŞER
*BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA
BİRGÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA TAM KARŞISINDA
*DENİZİ İÇERKEN MAVİLER TAKILDI BOĞAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GİBİ ÇIRPINIYORUM.
BU DERİN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGİ YAZGI TUTUKLADI BENİ.
*HASRET KAPIMDA NÖBETLER TUTUYOR SEVGİLİM UZAK BİR ŞEHİRDE GÖZLERİM ONU ARIYOR
BİR KUŞ OLUP GİTSEM AŞSAM ŞU ENGİNLERİ VARSAM SENİN YANINA ÖPSEM DOYASIYA KOKLASAM
*HANİ O GÜN BENİ ANLAYAN SEN GİTMİŞTİN YA SENİ BAŞKALARINDA ARADIM AMA YOKTU
BENİ SENİN KADAR ANLAYAN, YİNEDE ÜZÜLME ÇÜNKÜ BEN SENİ SENSİZDE SEVEBİLİYORUM....
*EN GÜZEL YARINLAR SENİN OLSUN SEN BUNA LAYIKSIN ÖMRÜN MUTLUKLARLA DOLSUN
EĞER GÜN GELİRDE SEN BENİ UNUTURSAN İNAN Kİ TATLIM CANIN SAĞOLSUN
*BİR ERKEKLE MUTLU OLMAK İÇİN ONU ÇOKÇA ANLAYIP AZDA OLSA SEVMEK; BİR KADINLA
MUTLU OLMAK İÇİNSE ONU ÇOKÇA SEVİP ANLAMAYA HİÇ ÇALIŞMAMAK GEREKİR
*BİRGÜN SEVGİLİM SORDU AŞK NEDİR DİYE BİRAZ ZAMAN İSTEDİM DÜŞÜNEYİM DİYE
ERTESİ GÜN GÖRDÜM ONU BİR BAŞKASI İLE KULAĞINA FISILDADIM AŞK IZDIRAPTIR DİYE.
*SENİ BEN DEĞİL GÖZLERİM SEÇTİ ONLAR SEVDİ ONLAR BEĞENDİ SEN BENİM DEĞİL ONLARINSIN GİTTİYSEN
BANA NE ONLAR AĞLASIN.
*GÖZLERİYLE GÖZLERİNE GÖZ KOYANIN GÖZLERİMLE GÖZLERİNİ OYARIM
GÖZLERİNİ GÖZLERDEN SAKIN GÖZLERİN GÖZLERİME LAZIM
*NASIL UZAKTAKİ YILDIZ PARLAK GELİYORSA İNSANA UZAKTA OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA
HANİ EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ GELİR YA İNSANA İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN AŞIĞIM SANA!.
*UNUTURUM DESEMDE İNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN
BİR SIZI İÇİMDE SENDENDE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ.
*BENİ BİR DAKİKA DEĞİL BİR SANİYE DEĞİL BİR SANİYENİN ONDA BİRİ KADAR SEV....
BİR YIL DEĞİL ON YIL DEĞİL BİN YIL MESUT OLURUM
*ONUN GÜZELLİĞİNİ HERKES GÖRÜYORSA O BENCE AZ GÜZELDİR.
HERKES BİLİYORSA O BENCE HİÇ GÜZEL DEĞİLDİR.
ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN GÖRÜYORSAM BU SEVGİDİR.
ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN BİLİYORSAM BU AŞKTIR.
HİÇ KİMSE BİLMİYORSA BU YANLIZLIKTIR
*UÇSUZ BUCAKSIZ GÖKYÜZÜNDE KANAT ÇIRPAN MARTILARIN.
SONSUZ HUZURU ANLATAN DENİZİN MAVİLİĞİNDE GÖRDÜKLERİ KENDİ YANSIMALARI KADAR EŞSİZ
HAYAT..... GÜLÜMSEDİKÇE VE UMUT ETTİKÇE YAŞAMAYA DEĞER.
*KİMSESİZİM HISMIMDA YOK HASMIMDA! GÖRÜNMEZİM CİSMİMDE YOK RESMİMDE
DİL ÜZMEZİM, TEK HECE VAR İSMİMDE
BARINAĞIM GÖNÜL DENEN YER BENİM, BENİM ADIM AŞK!
*BU GECE RÜYAMA GİR GİZLİCE BENİ SIM SIKI SAR ÖP KOKLA İYİCE SON KEZ İSYANLAR SAVUR
KÜFRET GÜZELCE VE SONRA ÇEK GİT KAHROLASI HAYATIMDAN SİNSİCE!!...
*SEVGİ BASİTTİR, KARMAŞIK OLAN BİZLERİZ. SEVGİ GÜZEN VERİR İNSANLAR ALDATIR.
SEVGİYE HERZAMAN GÜVENİLİR İNSANLARA ASLA!..
*ÖNCELERİ HASRETİ HİÇ TATMADIM YARİMDEN HİÇ AYRI KALMADIM BİTER DİYE TAKVİMLERE BAKTIM.
ZOR GELDİ AYRILIK ALIŞAMADIM
» » » Sevgi & Aşk Mesajları- 6
Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya razıyım
Seni sevdiğimi bir kalbim biliyor o da dilsiz..
Aşk lüks bir lokantada yenilen en pahalı kazıktır
Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin arasından seninkine benzeyene rastladığında hissettiğin duygudur aşk...tanımlayamazsın...
Seven Unutmaz Unutmuşsa Sevmemiştir.Sevipte Unutmuşsa, Sevmesini Bilmemiştir.
ELVEDA BU SON SÖZÜMDÜR SANA MERAK ETME DÖNMEYECEĞİM ASLA AKLIMDA SEN VE BEN SENİN ADINI SÖYLERKEN BOŞLUĞA
İŞTE BENİM İLK ADIMIMDIR SONSUZLUĞA
Dünyada iki kör tanıyorum biri beni göremeyen sen diğeride senden başkasını göremeyen ben!
Gözlerinin daldığı noktada ben varım.çünkü o an ben seni düşünüyor olucam
Bir insanın ideallari olmalı;sonsuzluk gibi , bir insanın özlemleri olmalı;umutla açan çiçekler gibi,bir insanın ''BİRİSİ'' olmalı;belkide ''BEN''deki ''SEN''gibi...
Sevmek ellerini tuttugumda dertlerimi unutmaksa dizlerine yattığımda mutluluk duymaksa,seninle ölümü göze almaksa o zaman seni seviyorum HAYATIM
Sokakta giderken, kendi kendime gülümsediğimin farkına vardığım zaman, beni deli zannedeceklerini düşünüp Gülümsüyordum
Geceleri erken yatıyorum diye deli diyorlar; budalalar, rüyamda seni gördüğümü bilmiyorlar
Kız dedigin istanbul gibi olmalı;fethi zor,fatihi TEK!!!
Seni unutmak kolay olsaydı,gülen yüzümün ardında sakladığım kalbim,hala o bakışlara vurgun olmazdı...
mutluluk ele geçirilecek bisey degil, Ya elde edilmeden önce düsülen bir amaç, ya da elden kaçirildiktan sonra anlatilan bir hikayedir...
Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak
Güllerimiz olsun kırmızı beyaz,sen beni unutursan kırmızı güller solsun,ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun...
Hani birbirimizi ölene dek sevecektik noldu sevgilim ölen kim???
Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm
Yeşile inat,ağaç hala yesermekte,geceye inat gün hala ağarmakta,ölüme inay insanlar hala yasamakta,ben ise sana inat hala sevmekteyım...inat bu ya her zaman seveceğim...
Yapraklar dökülebilir,güller solabilir herkes seni unutabilir.ama ben ASLA...
Aşkın için çoktan geçtim canımdan  esirinim kovma beni kapından; inanmıyorsan sana olan sevdamdan; vur boynuma zinciri ben hazırım sultanım
Çıkar pembe gözlüklerini gözünden hayata toz pembe bakma!dinsin artık bu acılar diyorsan ,beni sensiz bırakma!
DENİZLERDEN KAĞIT GALGALARDAN KALEM YAPTIM ve SENİ SEVDİĞİMİ YAZDIM ÇOK SAFMIŞSIN BANA İNANDIN ÇÜNKÜ: BEN
SENİ SEVMEDİM SANA TAPTIM
GÖZÜMDEN AKAN BİR DAMLA YAŞ OLSAYDIN,SENİ KAYBETMEMEK İÇİN,BİR ÖMÜR BOYU AGLAMAYI UNUTURDUM.
Bir bakış bile yeterken herşeyi anlatmaya kalbindeki duygular kalbinde kaldı aynı zamanda da beni kaybettin.
Yol ararken yolumu kaybetdim yıldızıma bakarken yıldızımı kaybetdim cimende yürüken izimi kaybetdim senden ayrılırken sevgilim aklımı kaybetdim
Hani uzaktaki yıldız parlak gelir ya insana, uzakta olduğun için tutuldum sana, hani en güzel aşkalar imkansız gelir ya insana, imkanız olduğun için aşığım sana
Sen bende yıtıp gıden yorgun umutsuz gecmısımı gordun, oysa ben sende butun asklarımı temıze cektım
Bir gün bana soracaksin, beni mi seviyorsun Tanrıyı mı ? , ben Tanrı'yı diyeceğim ve sen sessizce uzaklaşacaksın içimdeki Tanrı'nın sen olduğunu bilmeden...
Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim de onu parçalayacak kadar asildir!
Seni öyle bir yere yerleştirdim ki gerçeğin bile gelse hayalini dolduramaz..!
Bir gün dünyanın tüm güzelliklerinden vazgeçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz yasamanın ölüm olduğunu göstereyim...
SeNi SeNSiZ YaŞaMaK HaYaTıN BiR CiLVeSiDiR
içekler solabilir,yapraklar dökülebilir,seni herkes unutabilr ama ben asla
Taparsan tepilirsin tepersen tapılırsın
Ay geceyi benim seni sevdiğim kadar sevseydi dünya güneşe hasret kalırdı
Sigara ve alkol insanı yavaş yavaş öldürüyormuş.kimin acelesi var ki :)
Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz
Hayatta bir daha hiç karşılaşmasak bile,biliyorum ki sana rastlamış olmam bile bir ömre bedel.
Ne zaman konuşamıyorum,gülemiyor da ağlıyorum işte o zaman sen yoksun
Eğer Birgün O hiç Ayrılmamacasına Sarıldığım Ölümle Uzaklara gİDERSEM,Yağmurlara EmanetsinYaĞmUr_YüReKLiM))
Aşık olmak hayal kurmak kadar kolay . unutmak hayalin gerçekleşmesi kadar zor
KAĞITLARDAN DAĞLAR YAPTIM MÜREKKEPTEN DENİZLER YAPTIM HER YERE ADINI YAZDIM HER YERE ADINI YAZINCA SENİ
SEVDİĞİMİ SANDIN BEN SENİ SEVMEDİM SANA TAPTIM
Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir
Yarı durgun olmamlı deniz, ya durmalı ya kudurmalı, sapına kadar saplnmayacaksa hançer, kınında durmalı.Ve seven ölene kadar sevmeyecekse baştan unutmalı
Aşk büyük bir yatırımdır! Çocuklarda faizidir.
Yaşamın kaynağı sevgi ise,eğer sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç bir şeyleri biri ile paylaşmaksa,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa HEP AKLIMDASIN...
Tükenen askımın sonbaharında nasıl sevdalandım bilemedim kimbilir kapını kac defa caldım  seni SEVDİĞİMİ söyleyemedim
AŞK İYİ BİRŞEY OLSAYDI DÜNYADAKİ İLK CİNAYET ONUN YÜZÜNDEN İŞLENMEZDİ.
BİR GÜN KARŞILAŞIRIZ SENLE CEHENNEMDE OZAMAN;ANLARSIN DEĞERİN KALBİMDE SEN KALP HIRSIZI OLARAK GİDERSİN ORAYA
BEN TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIM DİYE!!!
''İnşallah ol sen de böyle aşıl ol da bak birisine ben oldum da ne oldu sanki senin gibi birisine...!''
seni yıldızlara benzetiyorum birtanem;onlar kadar uzak,onlar kadar erişilmezsin... Aranızdaki tek fark;onlar milyonlarca sen birtanesin...
Ne zaman ''sağır'' bir ressam bir gülün kristal bir zemin üstüne düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun
Gravitation can not be held responsible for people falling in love
BİLİRİM SEN GÜNEŞSİN VE ETRAFINDA GEZEGENLER VAR AMA UNUTMA BENDE DÜNYAYIM SADECE BENDE HAYAT VAR SENİ
SEVİYORUM
Aşk bir elma şekerine benzer.Yersin yersin sonunda sana KAZIĞI kalır...
Ne zaman sağır bir ressam bir gülün kristal bir zemin üzerine düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun
Eğer bir ressam;Gülün yere düştüğü anki sesi tabloya dökebilirse işte o zaman seni unuturum....
Aşk seks gibidir, zevkte verir acıda.
DENİZLERDEN KAĞIT DALGALARDAN KALEM YAPTIM VE SENİ SEVDİĞİMİ YAZDIM BANA İNANDIN ÇÜNKÜ BEN SENİ SEVMEDİM
SANA TAPTIM..
Yaşamın kaynağı sevgi ise,eğer sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç birşeyleri biri ile paylaşmaksa,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa HEP AKLIMDASIN
Eğer beni bu sokakta, Bu şehirde ve bu dünyada bulamazsan bilki Gözlerinin daldığı yerdeyim
Seni seviyorum deniz gözlüm ama sana söyleyemiyorum sana aşkımı böyle itiraf edebiliyorum seni seviyorum
NE ZAMAN SAĞIR BİR RESSAM KRİSTAL ZEMİN ÜZERİNE DÜŞEN BİR GÜLÜN ÇIKARDIĞI SESİ ÇİZERSE BENİM SANA OLAN AŞKIM O
ZAMAN BİTER
Yagmuru sevdigini soyluyorsun yagmur yaginca kaciyorsun gunesi sevdigini soyluyorsun gunes cikinca kaciyorsun korkarim benide sevdigini soyluyorsun
Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYDi
Tanrım tümçiçeklerin solduğu öyle bir sonbahar gecesi al ki canımı vefasız yar koyacak tek bir gül bile bulamasın mezartaşıma...
Doğarken niçin ağladığımı yaşadıkça anlıyorum
Aşk bi boktur sifonu çek kurtul!
Asla haraketsiz bir şeyi boşuna haraket ettirme
Gökyüzü güneş olsa da sensiz karanlıktayım.
Yaşamak sadece nefes almaksa şu aziz bedende can taşımaksa eninde sonunda toprak olmaksa ben böyle yaşamak istemiyorum
Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzlugun sonunda sen oldugun sürece...
Kim bir gün güneşin üzerine kar taneleriyle seni seviyorum yazarsa bilki o seni benden daha cok seviyordur.....!
Bilirim sen bir yıldızsın ve etrafında bir çok gezegen var ama unutma ki:ben de dünyayım yalnız BEN de hayat var...
Sana dünyanın en güzel varlığını vermek isterdim ama seni sana veremem ki...
» » » Sevgi & Aşk Mesajları- 5
Bir can dusun bedensız.bır beden dusun kalpsız bır kalp dusun sevgısız bır de benı dusun sensız..
Önce beni sevdiğini söyleyen,yalanını itiraf eden,aldatıp giden sensin.göz yaşım bitiren,kalbimi yok eden,sana aşığım diyen sensin.kalmadı sevgim sana,yıkıldı hayellerim kuşkuşuz,
şu kalbim mızrak gibi kestiren sensin.....
Yağmurlu bir havaydı.Gözleri kapkaraydı.Önce bacaklarını ayırdım.Sonra memelerini sıktım.Çünkü ilk defa inek sağıyordum.
En feci olay yalnizlik enaci olay olum en uzuntulu olay unutulmak en soguk cevap hayir fakat en sicak kelime seni seviyorum
Yıldızlarda kayar durmaz yrinde solar güzelliğin kalmaz yüzünde
Ne ates ne gunes beni sen yaktin ne gurbet ne hasret beni sen vurdun hem kisim hem yazim baharim oldun duysa nasil sevdigimi melekler aglar
Yıldızların kaybolusunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslında istediğim şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili günaydın dünyanın en güzel gerçeği
Erkekler tuvalet gibidir. ya dolu ya pis!
Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.
Yokluğuna dayandım.sensizde sabah oldu. sensizde mevsimler değişti. ama dudaklarımla gülsemde gözlerimle gülmeyi unuttum sayende.
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben onuncusandan sesleniyorum seni seviyorum aşkım!!!!
Bunca gayretin sonu bir avuç toprak olmak;ölümden yana korkum yok...tek korkum unutulmak....
Ellerini uzat bana hiç düşünme gir dünyama benden zarar gelmes sana bin yemınle erkek sözü ancak birgün öldügümde terk ederim senı erkek sözüü
Bir gün cehennemde karsilasabiliriz. Sen kalp hirsizi oldugun icin.bense tanriyi birakip sana tapdigim icin
Seni ne zaman unutacaımı soruyorsun ama ne zaman öleceğimi bilmiom ki!
Hani bi meyhane var ya mezarlığın karşısında.Beni ararsan ya ordayım ya tam karşısında!
Hayatın boyunca birseyden korktugunda TUTSAK ümit etiginde OZGÜRSÜNDÜR(Hayatınboyunca birseyden korktugunda TUTSAK ümit etiginde OZGÜRSÜNDÜR