2010 Jandarma Sivil Memur Alımı Şartları

Konusu 'Meslekler' bölümündedir ve cicozz tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

 1. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  2010 Jandarma Memur Alımı Şartları - 2010 Askeriye Sivil Memur Alımları
  1. Jandarma Genel Komutanlığı karargahı ile bağlı birlik ve kurumlarının ihtiyacı için aşağıda unvanları yazılı kadrolara “Jandarma Genel Komutanlığı.

  Ve Sahil Güvenlik Komutanlığında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik” hükümleri doğrultusunda 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

  BAŞVURU YERİ VE TARİHİ;
  Yukarıda belirtilen şart ve nitelikleri taşıyan adaylar belirtilen belgeler ile birlikte;
  a. Kimyager ve zabıt katibi kadrolarına, 02 Şubat 2010 tarihinde.
  b. Muhasebeci ve garson kadrolarına, 03 Şubat 2010 tarihinde,
  c. Güvenlik görevlisi kadrosuna, 04 Şubat 2010 tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında Bakanlıklar PTT binasının karşısında bulunan Polis Akademisinin yanında Korg.Naci TINAZ Jandarma Kışlası Anıttepe/ANKARA adresine şahsen başvuruda bulunacaklardır. Unvanlar için belirtilen tarihlerde başvurular yapılacak, posta veya diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
  UYGULAMALI SINAV, MÜLAKAT VE DUYURU:
  a. Başvuruları uygun görülerek kabul edilen adaylardan; yukarıda yazılı unvanların karşısında belirtilen miktarın (6) katı kadar aday merkezi sınav sonuçlarına göre en yüksek puanlıdan başlamak üzere mülakat ve/veya uygulamalı sınavına tabi tutulacaktır.
  b. Değerlendirmeye tabi tutulacak adaylara ait isim listeleri ile nerede değerlendirmeye tabi tutulacakları en geç 12 Şubat 2010 tarihine kadar J.Gn.K.lığı internet adresinden (www.jandarma.tsk.tr) yayımlanacak, ayrıca yazı ile bildirilmeyecek ve başvuru belgeleri iade edilmeyecektir.
  c. Değerlendirme; mülakat ve/veya uygulama sınav şeklinde 23-24 Şubat 2010 tarihleri arasında (dahil) Bakanlıklar PTT binasının karşısında bulunan Polis Akademisinin yanında Korg.Naci TINAZ Jandarma Kışlası Anıttepe/ANKARA’da yapılacak, adayların hangi tarihte çağrılacağı başvuru sonuçları ile birlikte duyurulacaktır.
  ç. Değerlendirme sonuçları en geç 15 gün içinde internet adresinden (www.jandarma.tsk.tr) duyurulacak, ayrıca yazılı tebligat yapılacaktır.
   

Sayfayı Paylaş